Ota yhteyttä:

+358 40 825 4229

Kampusareena, 

Korkeakoulunkatu 7 1.krs, Tampere

Katso myös:

 
JOHTO
Kari Koskinen
Tutkimusalueen johtaja
Tampereen yliopisto
+358 400 634 242
kari.koskinen@tuni.fi
Johannes Hyrynen
Vice President, Digital engineering
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy
+358 40 833 6364
johannes.hyrynen@vtt.fi
OPERATIIVINEN TOIMINTA
Jyrki Poikkimäki
Asiakaspäällikkö
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy 
+358 40 566 0209
jyrki.poikkimaki@vtt.fi
Helena Kortelainen
Johtava tutkija
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy
+358 40 726 2977
helena.kortelainen@vtt.fi
Juha-Pekka Anttila
Manager, SMACC palvelut
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy
+358 40 825 4229
juha-pekka.anttila@vtt.fi
Jussi Aaltonen
Tutkimuspäällikkö
Tampereen yliopisto
+358 40 849 0522
jussi.aaltonen@tuni.fi
Kirsi Andersson
Manager, SMACC yhteistyö
Tampereen yliopisto
+358 40 757 7233
kirsi.andersson@tuni.fi
Simo-Pekka Leino
Tutkimuspäällikkö
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy
+358 40 737 7184
simo-pekka.leino@vtt.fi
Päivi Mikkonen
Smart Manufacturing DIH
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy
+358 40 820 6139
paivi.mikkonen@vtt.fi
Tule osaksi SMACC-yhteisöä!

Liittymällä osaksi SMACC-yhteisöä saat noin kerran kuukaudessa lähetettävän ajankohtaisia uutisia ja tapahtumia koskevan SMACC-uutiskirjeen sähköpostiisi ja olet tervetullut tapahtumiin sekä SMACC-yhteisön LinkedIn-ryhmään.

Huom. jäsenyys on maksuton. 

  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
YHTEYSTIEDOT

Kampusareena,

Korkeakoulunkatu 7 1. krs,

Tampere

Puh. +358 40 825 4229

VTT_OrangeBlue_OnWhite_RGB_edited.jpg
TRE_LA32_YO_AMK_fi_B3___RGB.png
tamlink logo - ilman taustaa.png

© 2019 SMACC